Pol'And'Rock Festival – fotografować tłum, nie scenę
-
Na Pol'And'Rock Festival (wcześniej: Przystanek Woodstock) byłem dwukrotnie
– w 2016 i 2019 roku. Za każdym razem z aparatem i z tym samym założeniem:
nie ...
2 tygodnie temu



miła oku forma :)
OdpowiedzUsuństraciłeś zapał? :(
OdpowiedzUsuńC702 zepsuł się... teraz robie K770I.. szkoda, ze w nim nie mam mozliwosci wysylac zdjec przez bluetooth-internet... zapału troche tez mniej, problemy zyciowe...
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Piotr
One of my favourites
OdpowiedzUsuń